Profil i opinie na znanylekarz.pl:

Kilka słów o sobie:

Urodziłem się 15 czerwca 1976 roku w Legnicy.

Od roku 1982 mieszkałem w Chorwacji w cudownej miejscowości BOL na wyspie Brač (www.vpbol.com),  gdzie ukończyłem szkołę podstawową i średnią.

02

W 1996r. ukończyłem  Studium Języka Polskiego dla Cudzoziemców Uniwersytetu Łódzkiego zdając egzaminy wstępne  na akademię medyczną we Wrocławiu.

W 2002 roku ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Od 1. września 2002r. rozpocząłem staż podyplomowy w I Klinice Akademii Medycznej we Wrocławiu.

W dniu 1.03.2004r. rozpocząłem rezydenturę w zakresie ginekologii i położnictwa w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii przy ulicy Dyrekcyjnej a, później Borowskiej  we Wrocławiu pod kierownictwem prof. Mariusza Zimmera.

Od 2003 roku praca na Pogotowiu Ratunkowym w zespole R na podstacji Trzebnica oraz na podstacji we Wrocławiu przy ulicy Ukrytej.

Od 2007 do 2012 roku dyżury na Oddziale ginekologiczno położniczym w Szpitalu w Legnicy.

Rezydenturę zakończył egzamin i otrzymałem tytuł specjalisty ginekologii i położnictwa II stopnia 11.04.2011 roku.

Od 01.05.2011 praca na etacie Klinicznym na stanowisku starszego asystenta w Klinice Ginekologii i Położnictwa pod kierownictwem prof. Mariusza Zimmera.

03

Od dnia 1.06.2012 zatrudniony w SP ZOZ w Bochni na Oddziale Ginekologii i Położnictwa,  na stanowisku starszego asystenta pod kierownictwem ordynatora dr Jana Klasy.

04

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni –
Szpital Powiatowy im. Bł. Marty Wieckiej

zdjecie

 

W trakcie całej pracy zawodowej regularnie uczestniczę w szkoleniach, kursach, zjazdach oraz warsztatach w zakresie tak Ginekologii i Położnictwa jak i pokrewnych, podnosząc kwalifikacje zawodowe, rozwijając nabyte w trakcie specjalizacji wiedzę i umiejętności, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki z zakresu ultrasonografii w położnictwie, echosonografi płodowej oraz operacji ginekologicznych.

Jako doświadczony lekarz ginekolog w moim gabinecie stwarzam warunki przyjazne każdej Pani. Staram się, by badania były wykonane delikatnie i w miarę możliwości bezboleśnie, a cała wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze. W trosce o komfort Pacjentki zawsze udzielam pełnej informacji na temat Jej stanu zdrowia. 

Prywatnie

Jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki wspaniałych chłopców. Wolny czas lubię spędzać w gronie rodzinnym.

05

Hobby

W obrębie moich zainteresowań oprócz medycyny jest filatelistyka, turystyka,  sport (piłka nożna, tenis) i dobre wino.
 
footer lokalizacja gabinetu w google maps